BŁĄD STRONY

Aby przeglądać stronę szu.pl Twoja przeglądarka musi mieć włączoną obsługę JavaScript.
W razie problemów ze zmianą ustawień przeglądarki skontaktuj się z pomoc@szu.pl

szu.pl
Wpisz nazwę domeny którą jesteś zainteresowany automat sprawdzi wszystkie domeny i wskaże, które są wolne.
  • Kup dowolną domenę, a hosting - konto MINI na rok czasu
    otrzymasz gratis
    .

U NAS TWOJE PLIKI SĄ BEZPIECZNE

AUTOMATYCZNA ARCHIWIZACJA DANYCH

Archiwizacja danych co 2 tygodnie,
baz danych co tydzień.

TYLKO MY PŁACIMY ZA KORZYSTANIE Z KONTA!

Co miesiąc Twoje konto jest
zasilane odpowiednią kwotą

 LOGOWANIE

 
proces logowania będzie rejestrowany

Wypożyczalnia Golf R Bielsko-Biała

REKLAMA

 

 LINKI SPONSOROWANE

 

Każdego dnia przybywa coraz więcej firm zakładających własną stronę www. Taka strona może być gwarancją sukcesu firmy z dowolnej branży. Jednak, aby tak się stało konieczne jest jej efektywne wypromowanie. Trudne? Ależ skąd!

Polecamy skuteczną formę promocji strony www w Internecie za pomocą linków sponsorowanych.

Co to jest link sponsorowany?

Jest to krótki tekst dotyczący Twoich produktów/usług, zawierający odnośnik do Twojej strony internetowej. Ta tekstowa reklama wyświetla się na górze wyników wyszukiwana wyszukiwarki GOOGLE, w momencie kiedy dany użytkownik jako pożądane hasło wpisze jedno z wybranych przez Ciebie słów kluczowych. Istotnym elementem powodzenia tej formy promocji jest odpowiedni dobór słów kluczowych, gdyż to one stają się gwarantem efektywności!
Ta forma reklamy stała się legendą już od momentu powstania!

Korzyści?
  • Płaci się za kliknięcia a nie za wyświetlenia! Jest to podstawowa korzyść linku sponsorowanego, gdyż płacisz za to, że ktoś zainteresowany odwiedza właśnie Twoją stronę www!
  • Trafia do osób zainteresowanych Twoją ofertą dokładnie w chwili kiedy poszukują Twojego produktu, usługi.
  • Dodatkowo mnóstwo osób poszukujących w danej chwili produktu bądź usługi z Twojej branży działalności zobaczy Twoją reklamę, a Ty za to nic nie zapłacisz! (nie płaci się za wyświetlenia tylko za kliknięcia!)
  • Dzięki dostępowi do statystyk będziesz mógł stwierdzić czy dane hasło reklamowe przynosi oczekiwane rezultaty - jeżeli nie - będziesz mógł bezpłatnie zmieniać dowolnie hasło w czasie trwania kampanii! Jest to najbardziej elastyczna reklama jaką możesz sobie wyobrazić!
  • Sam wybierasz ile chcesz zapłacić za kampanię!b> Wybierasz dzienny budżet na reklamę i dzięki temu jesteś w stanie na bieżąco kontrolować wydatki. Z góry możesz przewidzieć ile wyniesie Cię reklama!

Dlaczego My?

Na powodzenie każdej kampanii reklamowej składa sie kilka czynników. W przypadku linku sponsorowanego, oprócz dobrze dobranych słów kluczowych oraz haseł reklamowych istotne jest profesjonalne prowadzenie kampanii. BV Sp. z o.o. działa na rynku internetowym już od 1999 roku! Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w realizacji kampanii reklamowych, co więcej nie tylko reklam w wyszukiwarkach internetowych ale także we wszystkich formach reklamy internetowej! Każdemu klientowi gwarantujemy pomoc w realizacji kampanii, m.in. w stworzeniu hasła reklamowego oraz w doborze słów kluczowych.

Jaki jest koszt kampanii?

Linki sponsorowane są wyświetlane za darmo! Jedynym kosztem jaki ponosisz jest zapłata za kliknięcia, czyli za rzeczywiste wejście danego użytkownika na Twoją stronę www. Koszt kliknięć jest uzależniony od kilku czynników, przede wszystkim od doboru słów kluczowych oraz ilości pojawiających się po ich wpisaniu linków sponsorowanych Twojej konkurencji. Dlatego też nie jesteśmy w stanie przedstawić Tobie konkretnego cennika. Wyślij do nas zapytanie zawierające słowa kluczowe oraz liczbę kliknięć jaka Cię interesuje, wówczas przestawimy Tobie optymalną ofertę!

Średni koszt kampanii reklamowej, przy 20 słowach kluczowych i wyświetlanych bez przerw linkach sponsorowanych w Google wynosi 800zł netto. Średni koszt jednego przekierowania na stronę www to 0,52zł. Oczywiście dla różnych słów kluczowych są różne ceny. Ale ten średni koszt pokazuje, że wypozycjonowanie strony www w najpopularniejszej wyszukiwarce nie jest wcale takie kosztowne.

Jak stworzyć treść linku sponsorowanego?

W treści reklamy zawieraj konkretne informacje!
GOOGLE jest ogromną wyszukiwarką internetową, użytkownik korzysta z niej, aby wyszukać interesujące go usługi bądź produkty. Pamiętaj, że taki użytkownik nie ma czasu, żeby przeglądać kolejne podstrony wyników wyszukiwania - skupia się z reguły na pierwszej stronie! Hasło reklamowe nie powinno rozbawiać czy intrygować - powinno zawierać konkretne informacje tak, aby po przeczytaniu krótkiego zdania użytkownik wiedział, że poszukuje właśnie twojej oferty.

Kolejną istotną informacją jest fakt, iż w przypadku linku sponsorowanego wyszukiwarki GOOGLE zabraniają używania przymiotników w stopniu najwyższym: zamiast zamieszczać puste slogany, skup się na szczegółowych, rzeczywistych danych. Pamiętaj jednak o umiarze, przecież pełna oferta Twojej firmy znajduje się na Twojej stronie internetowej, do której link sponsorowany bezpośrednio przekierowuje!

Dopilnuj, aby użytkownik - Twój potencjalny klient - został przekierowany na właściwą podstronę na Twojej stronie www! Użytkownik powinien od razu być przekierowany na tę podstronę, bezpośrednio na której zdobędzie interesujące go informacje. Użytkownik nie ma czasu na to, żeby błądzić po Twojej stronie www!

Efektywność każdej reklamy zależy od samego hasła reklamowego, im jest bardziej dynamiczne, tym lepiej! Stosuj takie zwroty jak: "Zobacz!", "Wejdź", "Przekonaj się!" etc. Podświadomie są odbierane jako komendy.

Unikaj zwrotów grzecznościowych, w ten sposób użytkownik będzie mieć wrażenie jakbyś zwracał się bezpośrednio do niego.

Użytkownik musi widzieć od razu korzyści. Jeżeli tego nie spostrzega to reklama jest mało efektywna.PRZEKONAJ SIĘ O SKUTECZNOŚCI LINKU SPONSOROWANEGO
NA WŁASNEJ SKÓRZE!


Oczywiście nie twierdzimy, że jest to jedyna skuteczna forma reklamy. Jeżeli jesteś zainteresowany szeroką promocją zachęcam do skorzystania także z innych form reklamy dostępnych na OPENKontakt.com.

spec d.s. Reklamy
Anna Halicka-Szafranek
BV Kontakty Międzynarodowe Sp. z o.o.
15-201 Białystok, ul. Warszawska 76/67
tel: 085 874 21 22, 874 21 33, fax: wew 24
kom: 513 182 589, 513 182 597
email: pomoc@szu.pl
http://www.bv.bia.pl